Loading

Jak poderwać kobietę? Zasada 3 sekund.

Nie potrafię ! Nie mogę ! Nie chcę ! Znasz te myśli ? Często pojawiają się w twojej głowie, gdy widzisz piękną kobietę na ulicy. Chcesz wykonać podejście i zagadać, ale nie możesz tego zrobić, bo boisz się porażki. Powiem ci bolesną prawdę. Porażkę poniosłeś w momencie, gdy nie zdecydowałeś się do niej podejść. Nie robiąc nic obniżyłeś, własną pewność siebie. Masz wyrzuty sumienia i poczucie bycia niewystarczająco dobrym – a wszystko przez to, że próbujesz racjonalizować swój strach.

O tym, jak pokonać strach przed podejściem do kobiety napisano już naprawdę wiele tekstów, jeszcze więcej rozprawek poświęcono metodzie 3 sekund. Jest to jedna z moich ulubionych technik i świetnie sprawdza się ona wśród osób początkujących, które mają problem z podejściem.

Czym jest zasada 3 sekund ?

Główna definicja mówi, że facet powinien podejść do kobiety w ciągu trzech sekund od momentu wymiany kontaktu wzrokowego, z czym nie do końca się zgadzam. W mojej opinii należy lekko zmienić założeniem tej metody. Masz podejść do każdej pięknej kobiety w ciągu 3 sekund od chwili zobaczenia jej.

Zasada 3 sekund Wiem, że może to zabrzmieć dziwnie, ale gdy bardzo się boisz to na początku nie staraj się jej poderwać a zacznij się oswajać z podejściami. Twoim celem jest wyeliminować strach i lęk przed spontanicznym poznawaniem kobiet. Konfrontowanie się z sytuacjami go powodującymi, pomaga go oswoić i tym samym sprawić, że przestaną one być źródłem lęku.

Oczywiście każda metoda ma swoje plusy i minusy. Jedynym celem tej techniki jest oswojenie się z podchodzeniem do obcych kobiet. Nie nauczysz się całego podrywu stosując metodę 3s, bo samo podejście jest zaledwie początkiem. Jasne możesz w tym samym czasie uczyć się gotowych otwieraczy, które znajdziesz w sieci, ale tracisz naturalność. Pamiętaj, że najlepsze otwieracze to te, które sam wymyślisz, ale o samych otwieraczach wspomnę kiedy indziej.

Zasada 3 sekund to jedna z wielu technik, które pomagają pozbyć się strachu przed podejściem. To jaką drogę wybierzesz, żeby osiągnąć cel zależy tylko od ciebie. Na jednym ze swoich filmów pokazuje jak łatwo i skutecznie podrywać kobiety w inny sposób niż przedstawiony w tym artykule.

Sprawdź też poprzedni wpis.

Jak zwiększyć własną atrakcyjność 

Jak zacząć uwodzić ?

O kobiecych gierkach