Loading

O kobiecych gierkach

 

Jakiś czas temu napisał do mnie mój były kursant, który przedstawił mniej więcej taką sytuację. Od jakiegoś czasu spotykał się z dziewczyną, która najpierw się do niego zbliżała, a potem odpychała. Całowali, się jednego dnia a następnego dnia pokazuje, cukierek przez szybę. Przyznacie, że można oszaleć ? Brutalna prawda jest jednak taka, że najczęściej to kobieta decyduje o seksie. Ba, zakładam, że 99% facetów czeka na moment, kiedy bramka zostanie zwolniona i dostaną pozwolenie na wjazd na autostradę.

O kobiecych gierkach

Paradoks tej całej sytuacji polega na tym, że to mężczyzna zazwyczaj występuje z propozycją seksu. Jeszcze ciekawiej się robi, gdy uświadomisz sobie, że taki schemat zaczyna się już na początku relacji. O zgrozo ! Gdy facet proponuje, wyjście na miasto to kobieta decyduje, o tym, czy się z nim spotka, czy nie. W idealnym świecie większość facetów marzy, o tym by to kobieta rzuciła, go na łóżko i krzyknęła „Bierz mnie” ! Kto odmówi w takiej sytuacji ? Chyba nikt.

Świat jednak nie jest jednak kolorowy i szansa, że zdarzy, ci się taka sytuacja jest, bardzo mała. Często najatrakcyjniejsze kobiety pod względem fizycznym zdają sobie sprawę, że ich uroda jest ich atutem i bardzo często wykorzystują to, aby manipulować facetem. Seks traktują, jako kartę przetargową, abyś był, na każde jej zawołanie.

Uświadom sobie jedną rzecz. Wygląd to nie wszystko i nawet jak uda ci się zamoczyć to i tak prędzej czy później zrozumiesz, że z jej strony to tylko gra aktorska, aby tobą manipulować. Po wszystkim zdasz sobie sprawę, że jedyne co może, ci zaoferować to ciało a chyba nie tylko tego szukasz, w związku? Mnie takie kobiety odpychają, bo poza seksem nie są, mi wstanie, mi nic zaoferować.

Dlatego...

Nie pozwalam sobą manipulować i szantaż ciałem na mnie działa. Ty też nie możesz dać się szantażować, bo po pierwsze jest mnóstwo kobiet, które pomimo swojej urody nie wykorzystują jej do osiągnięcia własnych korzyści. Takie panie mnie bardzo szybko od siebie odpychają, bo jedyne co mogą mi zaoferować to seks. Warto wspomnieć, że niewielu mężczyzn potrafi się temu oprzeć, większość z nich ulega pokusie.

Po drugie prawdziwy uwodziciel nie musi przelecieć każdej poderwanej dziewczyny. Nie bądź napaleńcem, który dla TYLKO zgrabnych nóg fajnego tyłka i dużych piersi da się posiekać. Znajdź taką, która ma fajny tyłek, zgrabne nogi, duże piersi, ale także może zaoferować ci wieczną mądrość.

 

I jeszcze na zakończenie kilka dodatkowych słów ode mnie. Nie chcę, abyś myślał, że musisz zaliczyć, bo nie chodzi tu o zdobywanie ocen w trakcie sesji. Gdy już pójdziesz na randkę z kobietą doprowadź do sytuacji, w której wylądowanie w łóżku jest dla was oczywistym krokiem w relacji bez żadnych głupich gierek.