Loading

Motywacja w uwodzeniu kobiet

Obiecujesz sobie, że w tym roku przestaniesz być łajzą i w końcu zaczniesz, się umawiać z dziewczynami a mimo to stoisz, w tym samym punkcie wyjścia co wcześniej. To oznacza, że brakuje ci motywacji. Wiesz, kto potrzebuje motywacji ? Ten, który czuje lęk przed porażką więc świadomie nie jesteś w stanie skłonny sam podjąć ryzyka. Wolisz zachować istniejący stan rzeczy.

Zazwyczaj jest tak, że motywacji i chęci starczy tylko garstce osób — ba tylko małej grupce udaje się osiągnąć cele. Jak to robią ? Zwyczajnie w świecie dbają o swoją motywację i systematycznie zmieniają swoje nawyki. Zastanów się co jest źródłem ich sukcesu.

Postaw sobie realny cel

Sprawa wygląda tak. Miałem kursanta, który miał złamane serce przez jedną laskę. Chciał się zabawić i mieć mnóstwo przelotnych znajomości, mimo że wcześniej miał tylko jedną dziewczynę. Nigdy tez nie zagadał do dziewczyny w ciągu dnia. Musiałem mu wytłumaczyć, że pewnych rzeczy nie przeskoczy z powodu braku doświadczenia — tak jak osoba, która regularnie ćwiczy na siłowni nie zwiększy podnoszonego ciężaru o 30 kg. Dlatego bardzo ważne jest, aby stawiać realne sobie cele. Gdy masz problemy z podejściem najpierw naucz się podchodzić do kobiet niezależnie od pory dnia w każdej sytuacji. Dlatego…

Motywacja w uwodzeniu kobiet

Zacznij od małych kroków

Nie potrafisz podejść do kobiety w ciągu dnia więc zacznij od walki z własnym lękiem. Jak już oswoisz się z podchodzeniem zacznij się umawiać. Gdy już zaczniesz się spotykać z kobietami baw się lub stwórz szczęśliwy związek. To, co próbuje ci powiedzieć to to, że bez problemu udasz się z punktu a do punktu b, ale będziesz miał problemy, gdy z punktu a udasz się do z. A więc bardzo ważne jest…

Docenić siebie

Motywacja w uwodzeniu kobietO tym wielu adeptów podrywu zapomina już na początku swojej drogi. Pamiętasz jak dostałeś zlewkę od kobiety ? Żyjesz ? Więc, zamiast się zamartwiać doceń to, że byleś w stanie podejść, bo większość facetów nie ma jaj, aby zagadać do kolejnej obcej kobiety. Nie obniżaj swojej wartości tylko dlatego, że coś ci się nie udało, bo wykonałeś pierwszy krok, by zmienić swoją sytuację. Nagradzaj swoje ego za najmniejszy postęp w relacjach damsko- męskich.

Pamiętaj! O motywacje musisz dbać każdego dnia. Dlatego koniecznie obejrzyj materiał zamieszczony poniżej, ponieważ już za chwilę do wiesz się jak skutecznie monitorować swój progres i cele. To bardzo ważne, ponieważ nie raz i nie dwa pojawią się momenty zwątpienia co jest całkowicie normalne, ale to jak poradzisz sobie z lękami czy lenistwem zależy tylko od ciebie.