Loading

Kiedy pojawi się wymarzona dziewczyna ?

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez facetów jest tworzenie wizji tej jedynej dziewczyny w twojej wyobraźni, zanim realnie się pojawi. Pierwsze co musisz zrobić to przestać być ciągle wiecznym marzycielem.

Dziewczyna sama się nie pojawi. Przestań być needy, marzyć o tej jedynej.

To często problem moich kursantów dlatego natchnął mnie on na pewne rozważania. Ostatnio jeden z nich strasznie długo czekał, aż pojawi się ta jedyna, mimo że wcześniej nie miał ku temu żadnych powodów. Kuba ma świetną pracę w topowej zagranicznej firmie, podróżuje po świecie — do tego jest bystry i oczytany. Nie radził sobie tylko z kobietami. Naiwnie wierzył, że mając to wszystko w końcu spotka tę jedyną kobietę. To błędne przekonanie wyniesione zostało z jego otoczenia. Rodzina i przyjaciele cały czas wmawiali mu, że końcu się jakaś niewiasta pojawi, bo przecież jest świetną partią na męża.

Kiedy pojawią się wymarzone dziewczyny ?Jak już wspomniałem problem takich osób jak Kuba polega na jedynym — stworzył swoją idealną partnerkę, zanim się pojawiła w jego życiu. To duży błąd ! Ustalmy fakty. Jeżeli jesteś facetem, który prowadzi monotonny tryb życia (spędzasz go w pracy) lub spędzasz wolny czas siedząc non top w domu (przed komputerem) nie dajesz sobie szansy, aby poznać kobietę.

Trochę brutalnej prawdy – nie ma tej jedynej dla ciebie, ale jest na świecie mnóstwo kobiet, aby się nią stać. Chcesz kogoś poznać to musisz już od samego początku wyjść poza swoją strefę komfortu. Obraz tej idealnej dziewczyny wykształci się tylko w przypadku gdy poznasz wystarczająco dużo kobiet i będziesz wiedział czego oczekujesz od swojej partnerki. Do tego będzie ci to wszystko łatwej filtrować. Gdy spotykasz się z kobietami zaczynasz też decydować które są bardziej lub nie są w twoim typie. Rośnie twoja atrakcyjność a w dodatku nie jesteś już needy 🙂 .

Zacznij działać !

Na początku twojej drogi w relacjach damsko-męskich jest zdecydowanie w działaniu. Żadna kobieta nie będzie na ciebie czekać, jeśli nie wie o twoim istnieniu. Jeżeli nic się teraz nie zmieni to wbrew pozorom podjąłeś decyzję, by pozostawić to ślepemu losowi — brak decyzji to też decyzja.

Sprawdź:

Jak poderwać kobietę? Zasada 3 sekund.