Loading

Jak zacząć uwodzić ?

Kolejny rok jesteś, singlem a jak dobrze wiesz, bycie samotnym ma bardzo destrukcyjne skutki i tylko pogarsza sytuację. Chyba wszyscy się zgodzimy, że samotność prowadzić może do licznych problemów psychicznych, takich jak na przykład depresja. Żeby, tego uniknąć postanowiłeś, że w końcu staniesz się bardziej otwarty i znajdziesz dziewczynę. Na początku masz wystarczająco dużo chęci i determinacji, mimo to nadal jesteś sam. Rzeczywistość jest jednak dość brutalna, bo nawet jak postanowisz, że będziesz częściej wychodził do klubu na podryw to i tak nie masz pojęcia, jak zacząć uwodzić kobietę.

Jesteś kompletnie zielony w dziedzinie relacji damsko-męskich więc sięgasz do informacji które dostępne w internecie. Wiedzy użytecznej, jak i bezużytecznej jest, naprawdę sporo więc na początku wybierz jednego trenera lub materiał i sprawdź to na sobie. Jest to bardzo ważne, bo o ile podstawowe zasady w uwodzeniu są, takie same to w sieci znajdziesz mnóstwo wykluczających się materiałów. Niezależnie od skąd będziesz, czerpał wiedzę na temat uwodzenia chcę, żebyś przyjął kilka zasad, które ci pomogą osiągnąć twój cel.

1) Nie nastawiaj się na szybkie efekty

Nie wykluczone, że przyjdą bardzo szybko, ale spontaniczne poznawanie kobiet na ulicy wciąż uznawane jest za nienaturalne dlatego panie często zakładają na siebie tak zwaną suczo tarczę. Ty też będziesz na początku czuł się z tym nie komfortowo. Dlatego twoim zadaniem jest oswoić się z podejściami do kobiet w trakcie dnia.

2) Ograniczenia są tylko w twojej głowie.

Niby wszyscy o tym wiedzą, że ograniczenia są w twojej głowie, ale jak przychodzi co do czego to zazwyczaj ludzie nie robią nic, aby polepszyć swoje życie. Nawet jeśli będziesz miał w głowie najlepszy otwieracz to i tak ci on nie pomoże, gdy będziesz żył w przeświadczeniu, że nie zasługujesz na nią, bo jest na przykład za piękna. To ty masz być dla niej nagrodą nie odwrotnie. Od tej poru musisz myśleć, że to ona traci okazję poznania najfajniejszego gościa na tej planecie.

3) Przestań przejmować się opinią innych ludzi.

Słowa mogą cię zaboleć tylko wtedy, gdy ty nadasz im jakieś znaczenie. W momencie, gdy zaczniesz uwodzić kobiety w dzień lub w nocy, możesz spotkać osoby, które będą starały się obniżyć twoją pewność siebie. Pamiętaj, że w momencie poznawania kobiety niezależnie od pory dnia nie raz i nie dwa się zdarzy, że ktoś to skomentuje. Olej ich. Opinia innych nie definiuje tego, kim jesteś.

Czy wiesz że ?

Zasada 3 sekund może ci pomóc. Ogólne założenia są takie, że musisz wykonać podejście w ciągu 3 sekund od momentu zauważenia kobiety. Ta reguła ma za zadanie pozbyć się z twojej głowy wymówek, które tylko zniechęcają Cię do poznawania kobiet. Warto ją przetestować, bo osoby, które jej użyły znaczenie szybciej zaczęły odnosić pożądane rezultaty.

Jeżeli ci jednak zależy na jak najszybszym osiągnięciu efektów lub potrzebujesz, po prostu wsparcia mentalnego zawsze możesz zapisać się na jedno z moich szkoleń. Takie szkolenie pod okiem eksperta znaczenie szybciej pozwoli, ci na osiągniecie założonych przez ciebie rezultatów.

KLIKAJĄC TUTAJ MOŻESZ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE