Loading

Jak wygląda szkolenie?

Jak wygląda szkolenie ? Dlaczego mam się zapisać ?

Odpowiem ci od razu….bo nie byłoby cię na tej stronie, gdybyś radził sobie z relacjami damsko-męskimi. Taka jest właśnie prawda i pewnie jak każdy zastanawiasz, się jak wygląda przebieg szkolenia, bo przecież płacisz pieniądze i chcesz uzyskać konkretną wiedzę i umiejętności. Przez 3 dni pod moim czujnym okiem będziesz poznawał i uwodził kobiety w ciągu dnia i nocy. Nie zamierzam cię zabierać na salę wykładową i zanudzać cię teorią. Gdy się spotkamy, od razu zaczniemy poznawać kobiety np.galeriach handlowych czy klubach. Teoria pojawia się tylko w momencie, gdy robimy sobie przerwę między podejściami do kobiet — wtedy też koryguje twoje błędy tak, aby z każdym następnym podejściem osiągnąć lepszy efekt od poprzedniego. Zresztą nie będę cie zanudzać. Przygotuj sobie coś do picia i obejrzyj film poniżej .

Pewnie się zastanawiasz, co to szkolenie może ci dać no bo w końcu za nie płacisz i chcesz mieć efekty. Być może o czytałeś o technikach uwodzenia kobiet, ale prawda jest taka, że wiele z nich nie działa. Instalujesz sobie w głowie informacje o technikach czy tekstach na podryw, ale nie mają one przełożenia na sukces i w efekcie stoisz w miejscu. No moich szkoleniach uczę cię bardziej jak dostosować się do zachowań społecznych niż konkretnych technik. Często jest tak, że moi przyszli kursanci nie raz przeczytali o jakimś otwieraczu lub technice i używali jej non stop i nie osiągali zadowalających ich efektów. Dlaczego? Bo błędem jest opieranie się na jednej technice i otwieraczu.

Na swoich kursach daje ci mnóstwo godzin praktyki, zamiast teorii więc stosunkowo szybko osiągniesz założone przez mnie efekty. Szybko niszczę w twojej głowie wszelki blokady i lęk a po kilku moich korektach bardzo szybko odczujesz wzrost pewności siebie. Zdobędziesz umiejętności, które pozwolą ci poznawać nowe kobiety niezależnie od sytuacji.

Dlaczego mam się zapisać ?

To już wiesz ze wstępu, ale jak jeszcze masz, wątpliwości to jeszcze raz ci przypomnę. Nie radzisz sobie z kobietami. Jeśli masz problem z tym, podejść do kobiety lub jeśli poznawanie i podrywanie kobieta niezależnie od pory dnia jest dla ciebie problemem. A może nie wiesz, czy się jej podobasz? Jeżeli w twojej głowie pojawia się coraz więcej pytań i wątpliwości to…

 

Szkolenie jest właśnie dla ciebie

 

Czego będę cię uczył ?

Podczas kursu nauczysz się jak podejść do nieznajomej kobiety i zdobyć numer telefonu i umówić się na randkę. Poruszymy temat jak ją prawidłowo poprowadzić tak, aby zbudować relację czysto seksualną czy podwaliny pod związek. Dowiesz się jak podrywać dziewczyny w klubie, a także poznasz też całą logistykę w klubie.

Etapy podczas szkolenia i po szkoleniu ?

Gdy inni trenerzy za te same pieniądze lub większe oferują ci 2 dni ja daje ci 3, czyli cały weekend. Powiem ci, co będziemy robić w trakcie szkolenia i co będziesz robił po szkoleniu — a do każdej osoby podchodzę indywidualnie, bo każdy kursant jest na innym poziomie i potrzebuje innych rozwiązań. Poniżej przedstawiam ci ogólny harmonogram.

Zanim się spotkamy wysyłam ci szczegółową ankietę, która pozwoli mi ocenić na jakim etapie w relacjach damsko-męskich jesteś. Dzięki nie dowiem się, jakie są twoje blokady i co wymaga poprawy.

Dzień 1 – Piątek.
Skupiamy się na poznawaniu nowych kobiet. Budujemy twoją pewność siebie podczas gry dziennej i nocnej. Naszym pierwszym założeniem jest oswojenie się z podchodzeniem.

Dzień 2 – Sobota.
Potrafisz już swobodnie podejść i bez wymówek podejść do kobiety na ulicy, więc teraz skupiamy się na efektach. W tym dniu nauczysz się zamykać otwierane przez ciebie kobiety.

Dzień 3 – Niedziela.
Masz już wiedzę i niezbędne umiejętności by zdobyć numer telefonu – teraz skupimy się na utrwaleniu całego procesu rozwoju. Będziemy dążyli abyś był lepszy i lepszy każdego dnia.

Po szkoleniu.
Układam ci plan twojego rozwoju — bo nie chcę, żebyś stał w miejscu i wrócił do punktu wyjścia. Chcę, abyś był coraz lepszy. W dodatku możesz się ze mną skonsultować, bo dla swoich kursantów zawsze znajduje czas.

Moje demonstracje ?

Oczywiście, że pokaże ci jak prawidłowo to zrobić. Wyjaśnię ci każdy aspekt w uwodzeniu od podejścia po zdobycie numeru telefonu. To wszystko zademonstruje ci i wytłumaczę w najdrobniejszych szczegółach jak uwodzić kobiety. Doskonale zdaje, sobie sprawę jak ważne są dla ciebie demonstracje.

Cena i Zwrot kosztów ?

Jak już wspomniałem szkolenia prowadzę w 2-osobowych grupach. I to szkolenie kosztuje 1,999 zł. Jest też możliwość wykupienia szkolenia dla jednej osoby za 2,999 zł. Pamiętaj o tym, że jest jednorazowa inwestycja jak z prawem jazdy. Jest to umiejętność na całe życie.

Oczywiście masz prawo do zwrotu pieniędzy, jeżeli uznasz, że moje szkolenie nie da ci żadnych efektów a ja sam będę widział, że moje metody nie trafiają do ciebie-zwracam ci pieniądze. Warunkiem koniecznym do zwrotu pieniędzy jest zakończenie szkolenia w piątek wieczorem.

O moim autorskim kursie uwodzenia

Stosuje moje autorskie metody sztuki podrywu, które wypracowałem przez lata i te najbardziej skuteczne wprowadziłem do swojego planu szkoleniowego. Dzięki moim metodom stopniowo dojedziesz do poziomu gdzie będziesz w stanie poznać dowolną kobietę o każdej porze dnia. W nagraniu poniżej możesz zobaczyć jedną z takich technik. Wszystko opiera się na zabawie jest bez napinki. Zobacz jak stopniowo od buziaka w policzek za cukierka przechodzę do całusa w usta, a potem jeszcze biorę numer telefonu.

Do wyboru masz 2 warianty

Jak wygląda szkolenie

SPRAWDŹ TERMINARZ SZKOLEŃ

KLIKNIJ TUTAJ

Napisz do mnie aby zarezerwować wolny termin

Miasto: Szczecin Data:03-05.05.19 Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Miasto: Szczecin Data:10-12.05.19 Dostępność: NIEDOSTĘPNY
Miasto: Szczecin Data:24-26.05.19 Dostępność: NIEDOSTĘPNY

Czerwiec

Miasto: Szczecin Data:07-09.06.19 Dostępność: Wolny-> Rezerwuj
Miasto: Szczecin Data:14-16.06.19 Dostępność: Wolny-> Rezerwuj
Miasto: Szczecin Data:21-23.06.19 Dostępność: Wolny-> Rezerwuj