Loading

Jak rozpoznać czy się jej podobam ?

Pewnie nie jeden z was próbował analizować i próbować dowiedzieć się, czy kobieta którą przed chwilą poznaliśmy, jest nami zainteresowana. Nie od dziś wiadomo, że trudno jest zrozumieć i wyczuć kobietę. Nie wiesz, czy jej się podobasz, ale masz ochotę na podryw, ale boisz się, ośmieszenia więc odczytywanie sygnałów jest niezwykle ważne.

Dostaję na swoją skrzynkę, pytania, jak sprawdzić, czy jej się podobam. Problem ten zwłaszcza dotyczy osób nieśmiałych, które boją się porażki — swoją drogą zlewka przez dziewczynę nie jest tak straszna, jak się wydaje, ale o tym innym razem. Zanim jednak przejdziemy do głównego tematu to chcę ci przypomnieć, że ostatnio poruszyłem problem nieśmiałości, jeśli jakimś cudem nie przeczytałeś poprzedniego artykułu to możesz to zrobić teraz klikając tutaj, ponieważ teraz skupimy się na odczytywaniu sygnałów od kobiet, gdy jest tobą zainteresowana.

Jak rozpoznać czy jej się podobasz ?

Na początku warto wspomnieć, że — kobiety świadomie lub też nie wysyłają do ciebie oznaki zainteresowania. Świadome oznaki zainteresowania są werbalne i częściej okazywane są przez mężczyzn niż kobiety np. przez mówienie komplementów. Nieświadome są oczywiście mniej widoczne dlatego nazywamy je niewerbalnymi – na przykład zabawa włosami. Pojedyncze sygnały mogą oznaczać wszystko albo nic. Faceci lubią dodawać od siebie dlatego bardzo łatwo o pomyłkę dlatego fajnie jak zauważysz werbalne, jak i niewerbalne oznaki zainteresowania.

No więc właśnie jak rozpoznać czy jej się podobam ? Od tego momentu mógłbym pisać o tym książkę, niemniej chcę, ci to jak najbardziej ułatwić dlatego w prosty sposób wypunktuje cię rzeczy, nad którymi masz się skupić. Pamiętaj, tylko żeby dostrzec przynajmniej kilka oznak zainteresowania, gdyż pojedyncze sygnały mogą wprowadzić cię w błąd. Zaczniemy od werbalnych, ponieważ facet, który porusza się w świecie logiki o wiele łatwiej dostrzega bezpośrednie oznaki zainteresowania.

Werbalne ( Świadome )

jak rozpoznac czy sie jej podobamDwuznaczności w czasie rozmowy

Zazwyczaj u kobiet znacznie bardziej subtelne i mniej wulgarne niż u mężczyzn. Gdy kobieta rzuca ci dwuznaczne podteksty lub wykonuje ruchy, które kojarzą się z seksem jest duża szansa, że jest tobą zainteresowana.


Zadaje mnóstwo pytań.  jak rozpoznac czy sie jej podobam

Mówi dużo  o tobie ? Pyta cię o opinie, nawet jeśli chodzi o błahostkę. Jeśli na przykład chce wiedzieć jakbyś zachował się w konkretnej sytuacji to dlatego, że pragnie poznać cechy twojego charakteru.


jak rozpoznac czy sie jej podobamPrzejmuje inicjatywę

Marzenie każdego faceta. Gdy sama wykonuje pierwszy ruch oznacza to że jej zainteresowanie jest ogromne. Nie czeka na moment gdy do niej napiszesz a sama do ciebie pisze pierwszą wiadomość.


Niewerbalne ( Nieświadome ) 

Tu zaczynają się schody bo o ile faceci nie mają problemu  z werbalnymi gestami to nie werbalne są dla nich wyższą szkołą jazdy .Tych tak naprawdę jest kilkadziesiąt ale ja się skupię tylko na kilku.

jak rozpoznac czy sie jej podobamUśmiech

Wiem, że brzmi to banalnie,ale mimo to jest wciąż jedna z najlepszych oznak zainteresowania. Nie odwzajemnienie go to strzał w stopę. Pamiętaj jednak aby nie przesadzać z ekspresją, bo wyjdziesz na dziwaka.


jak rozpoznac czy sie jej podobamZabawa włosami

Jeden z najfajniejszych odruchów u kobiet. W sytuacji, gdy się do ciebie uśmiecha i odgarnia włosy lub po prostu się nimi bawi, nie werbalnie wysyła ci sygnał o jej zainteresowaniu tobą!


Lekko seksualna mowa ciałajak rozpoznac czy sie jej podobam

Zauważyłeś, że oblizuje łyżeczkę ? Przygryzanie wargi też się pojawiło ? Jest pochylona w twoją stronę ? Pojawiły się przypadkowy dotyk? To oznacza, że powoli wpadasz do szufladki z napisem seks.

Jeśli chcesz unikać pomyłek pamiętaj o tym, aby dostrzec oznaki werbalne i niewerbalne, ale także pamiętaj, że lepiej te wszystkie gesty skuteczniej wychwycić wśród nowo poznanych kobiet, niż tych, które już znałeś. Nie zapominaj też o kontekście waszej znajomości. Jeżeli interesuje, cię koleżanka ze studiów to być może czuje się przy tobie dobrze i jesteś dla niej kolegą.

Wniosek jest prosty. Im dłużej czekasz  tym trudniej jest ci ocenić czy się jej podobasz. 

 

Zobacz też :

Jak zwiększyć własną atrakcyjność ?