Loading

Jak zwiększyć własną atrakcyjność ?

Jak zwiększyć własną atrakcyjność ?Jak poprawić szybko swoją atrakcyjność to chyba z najczęstszych pytań, które trafia na moją skrzynkę. Postanowiłem, że dam ci kilka prostych tipów, dzięki którym natychmiast staniesz się fajniejszy dla kobiet. Zanim jednak przejdziesz dalej ważne, abyś zrozumiał jedną rzecz, jeśli teraz nie zaakceptujesz tego, kim jesteś i jak wyglądasz, nawet te wskazówki nic ci nie dadzą. Zaakceptuj siebie. Kobiety często nie dostrzegają twoich mankamentów, dopóki o nich nie zaczniesz mówić.

1 . Mowa ciała 

Tak naprawdę nie wiele trzeba zrobić, aby ją poprawić. Wystarczy, że będziesz stał wyprostowany, a nie przygarbiony. Wyprostuj się. Unikaj nadmiernej gestykulacji i utrzymuj kontakt wzrokowy. Przesadne machanie łapami powoduje, że uwaga kobiety jest kierowana na twoją gestykulację, przez co tracisz, z nią kontakt wzrokowy a jego brak zabija, budowane między wami napięcie.

2. Uśmiech to podstawa

Niby każdy to wie, ale mimo wszystko osoby, które zaczynają, przygodę z uwodzeniem przez stres spowodowany pierwszymi podejściami często o tym zapominają. Badania pokazały, że na szczytach listy wśród kobiet poczucie humoru jest bardzo ważne. Nie bój się z nią żartować, ale pamiętaj, że żart nie może być niesmaczny.

3. Bądź schludny

Pamiętaj, aby się regularnie przebierać w zależności od wykonywanych czynności. Jeżeli często się pocisz, ubieraj się w inne ciuchy niż te, w których idziesz do pracy. I podobnie rób, gdy idziesz na zakupy. Zmieniaj ciuchy, gdy wychodzisz na spacer. Staraj się stosować zasadę 3 kolorów. Nie stosuj przerostu formy nad treścią. Musisz się golić regularnie nie zależnie czy masz brodę, czy delikatny zarost (niezadbana broda odstrasza kobiety). Na koniec pamiętaj o czystych butach, bo kobiety dostają fioła na punkcie brudnych butów.

]

Atrakcyjność to temat rzeka i musisz pamiętać, że wiele kobiet ma swój indywidualny typ faceta. Szerzej o atrakcyjności mówię na swoich szkoleniach i jeżeli chcesz, bardziej zgłębić temat napisz do mnie na moją skrzynkę i zapytaj o najbliższy wolny termin.

NAPISZ DO MNIE TERAZ