Loading

O mnie

https://i1.wp.com/zostanuwodzicielem.pl/wp-content/uploads/2016/01/14484677_342351166104747_7858430416019592031_n.jpg?resize=555%2C555

Radosław "WING" Kluska

Jestem trenerem relacji damsko-męskich, ale dla wielu uchodzę z eksperta od uwodzenia kobiet w ciągu dnia i nocy. Początkowo pomagałem Polakom w UK bardziej społecznie. Widząc, jak faceci nie mogą, poradzić sobie ze znalezieniem dziewczyny w innym kraju zacząłem im pomagać. Na przełomie lat 2015/16 zacząłem, prowadzić szkolenia w Londynie a od roku 2017 postanowiłem rozpocząć regularne szkolenia z uwodzenia z kobiet także w Polsce w związku z coraz większym zainteresowaniem.

Dlaczego ja ?

Bo sam kiedyś miałem z tym wielkie problemy. Pamiętam jak jeszcze na studiach, bujając się po mieście między wykładami, trafiłem przypadkiem na książkę Neil'a Strauss'a poświęconą uwodzeniu kobiet, a że nie miałem wiele do stracenia to postanowiłem zaryzykować i sprawdzić, czy uwodzenia można się nauczyć.I choć nigdy nie byłem jakoś strasznie nie śmiały to miałem chorą ambicję posiadanie dziewczyny której będą mi inni zazdrościć 🙂 .

  • 11 Posts

Zanim się spotkamy, na szkoleniu staram, się ciebie jak najlepiej poznać dlatego w tym celu dostajesz, ode mnie specjalny formularz, dzięki któremu staram się określić jakie problemy mogą się pojawić w trakcie szkolenia. Szkoliłem już kompletne łamagi, które mają problem z utrzymaniem kontaktu wzrokowego, jak i ludzi, którzy mają już doświadczenie w uwodzeniu. Moim celem jest, żeby każdy mój kursant zakosztował życia tylko dla wybrańców.

Osoby które do mnie trafiły miały problem z...

  • Podejściem do kobiety

  • Rozpoczęciem rozmowy

  • Utrzymaniem kontaktu wzrokowego

  • Nawiązaniem kontaktu fizycznego

  • Pewnością siebie

DZIĘKI MOIM METODOM NIE MAJĄ JUŻ TYCH PROBLEMÓW !!!

Swoim kursantom przekazuje całą swoją wiedzę. Potrzebowałem lat, żeby zdobyć doświadczenie niezbędne, aby sypiać z najpiękniejszymi kobietami na świecie, ale ode mnie w pigule dostaniesz całą moją wiedzę na temat uwodzenia kobiet w ciągu 3 dni. Jestem w stanie pomóc każdemu.

Co kursanci mówią o mnie

Jan, 35 latOstatnie 5 lat spędziłem, na emigracji nie mając zupełnie nikogo. Tylko praca, praca i jeszcze raz praca. Gdy usłyszałem o Radku, na początku nie dowierzałem, ale byłem zbyt zdesperowany, żeby nie spróbować. Efekty szkolenia przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Po 3 dniach mogłem spokojnie planować grafik spotkań z kobietami do 3 lat do przodu.

Artur, 18 latSam pewnie nie zdecydowałbym się na szkolenie, ale moi rodzice wpadli na genialny pomysł, aby na 18 urodziny, zamiast kursu na prawo jazdy wysłać mnie na kurs uwodzenia kobiet. Starzy wiedzieli, że kompletnie sobie nie radzę z kobietami. Po wspólnie spędzonym weekendzie jestem podrywać każdą kobietę nie zależnie od miejsca. Dzięki !

Łukasz, Warszawa 25 latTen człowiek to magik. Z mentalnej cipy, jaką byłem stałem się pewnym siebie samcem alpha....i to wszystko w 3 dni ! NAJLEPSZY WEEKEND W MOIM ŻYCIU!