Loading

7 gotowych tekstów na podryw dla początkujących

7 gotowych tekstów na podryw dla początkujących

Obiecałem wam, że przedstawię teksty na podryw dlatego ode mnie dostaniecie krótką listę takich tekstów, ale pamiętaj, że najlepsze teksty to te, które są od ciebie. Zakładam, jednak że jeśli tu jesteś w relacjach z kobietami sobie nie radzisz. Nie chcę żebyś ich stosował cały czas a tylko przez pewien czas do momentu, gdy nie będziesz miał problemu z podejściami — mają one tylko zapełnić twoją pustkę w głowie podczas podejścia.

  • Cześć

Kolejny banalny tekst, który sprawdza się świetnie. Prosty jak konstrukcja cepa, ale kapitalnie działa w klubach, gdzie zawieranie znajomości jest o wiele łatwiejsze. Jeżeli ze znajomymi się w ten sposób witasz to tak samo możesz to robić z obcymi kobietami. Jego siła polega na tym, że od razu traktujesz ją jakbyście się znali kilka lat.

  • Spodobałaś mi się więc musiałem cię poznać…

Dobry, bo od razu pokazujesz swoje intencje. Dobrze jest jednak określić co ci się w niej podoba, bo ładna kobieta na ogół wie, że jest ładna dlatego podaj konkret. Idealny do podchodzenia na ulicy.

  • Rzućmy monetą, jeżeli wypadnie reszka jestem twój, orzeł jesteś moja.

Zawsze lubiłem cheesy pick-up lines, bo są zabawne. I wiecie co? Naprawdę działają, ale tylko w przypadku gdy potrafisz powiedzieć go w sposób zabawny, aby dziewczyna, do której podchodzisz wie, że jesteś wyluzowany.

  • Masz coś, co należy do mnie. Moje serce. Proszę je oddać.

Kolejny cheesy pick-up lines. Tak jak wyżej – powiedziany prawidłowo potrafi zdziałać cuda 🙂

  • Cześć, wiesz może gdzie jest poczta ?

To typowy pośredni otwieracz. Dobry dla osób początkujących, mających problem z okazywanie zainteresowania w sposób bezpośredni. Zapytaj o drogę, a gdy już ci pomoże to powiedz, że to tak naprawdę to ściema po prostu nie wiedziałeś, jak zagadać.

  • Piękne długie włosy to chyba nie są doczepy?

Nie jestem fanem Neg-ów. Negi to nic innego jak komentarz, który obniża jej wartość a przy tym jej nie obraża. Tego typu teksty należy stosować bardziej w klubach. Taki podryw zazwyczaj stosują facet określani mianem bad boy( czyli zły chłopiec). Negi to techniki dla osób bardziej zaawansowanych.

  • Podoba mi się jedna dziewczyna, jednak nie wiem jak zagadać…

To pytanie zadajesz dziewczynie która ci się podoba. Czekasz na jej odpowiedź a po chwili robisz to samo co ci powiedziała. Banalne!